Privatumo-politika

TOTORASA administruoja visą jūsų asmeninę informaciją kaip įmanoma saugiau. Mūsų politika užtikrina, jog jūsų duomenys būtų apsaugoti.

 

Jeigu turite klausimų, kurie yra neatsakyti šioje privatumo politikoje arba norite sužinoti daugiau, prašome susisiekti su mumis info@totorasa.lt

 

Kokius asmeninius duomenis renkame?

Renkame jūsų pateiktus duomenis kai jūs atliekate užsakymą, sukuriate paskyrą, susisiekiate su mumis, siunčiate klausimus, paliekate atsiliepimus ar kitaip su mumis susisiekiate.

Duomenys, kuriuos renkame: jūsų vardas, pavardė, jūsų siuntimo ir apmokėjimo metu nurodytas adresas, el. Pastas, telefono numeris, apmokėjimo metu renkama informacija, apsipirkimo istorija.

Tam, jog sukurtumėte paskyrą www.totorasa.lt, turite nurodyti savo vardą, adresą, telefono numerį, el. Paštą ir slaptažodį bei sutikti su mūsų teisėmis ir sąlygomis, įskaitant ir privatumo politiką.

Jei pateiksite mums kieno nors kito asmens duomenis – pavyzdžiui, perkate prekę, kuri bus pristatyta kaip dovaną – mes rinksime ir tvarkysime asmens duomenis, reikalingus pristatyti prekę. Jei gaunate prekę kaip dovaną, jūsų duomenis tvarkysime tik dovanos prašymui ir sutartiniams įsipareigojimams įvykdyti.

 

Kaip naudojame jūsų duomenis?

Jūsų asmens duomenis galime naudoti šiais tikslais:

• priimti užsakymus, apdoroti mokėjimus, pristatyti įsigytas prekes ir apdoroti užsakymų grąžinimus;

• siųsti pranešimus apie pristatymo būseną, su pristatymu susijusias problemas ir pan.;

• teikti bet kokias papildomas paslaugas, kurių paprašėte, pavyzdžiui, mūsų rinkodaros pranešimus;

• susikurti ir valdyti jūsų paskyrą www.totorasa.lt

• tvarkyti jūsų užklausas ir užklausas.

Jei neišsiregistravote arba neužbaigėte užsakymo, susisieksime su jumis el. paštu ir padėsime užbaigti pirkimą.

Jūsų asmens duomenis tvarkome tik esant vienai iš galiojančių teisės aktų numatytų sąlygų, o būtent: (i) sutarčiai, kurios dalis esate, sudaryti ir vykdyti; (ii) vykdyti teisinę prievolę, pvz. mokesčių įstatymai; (iii) remiantis jūsų sutikimu.

 

Kas yra atsakingas už jūsų duomenis?

Jūsų asmens duomenis tvarkys Rasa Totoriūtė iš TOTORASA, individuali veikla pagal verslo liudijimo numerį 980973. Vadovaujamės Lietuvos Respublikos įstatymais, mūsų adresas Laisvės alėja 45-30, 4544309, Kaunas, Lietuva. Mes naudojame Google ir Mailchimp, kaip duomenų tvarkytojų, paslaugas, kad tvarkytume jūsų asmens duomenis mūsų vardu.

Taip pat, galime naudoti išorinių tiekėjų paslaugas, kad galėtume geriau teikti jums paslaugas, todėl galime dalytis jūsų duomenimis su šiais tiekėjais, pavyzdžiui, pristatymo įmonėmis, rinkodaros agentūromis, mokesčių konsultantais. Šie tiekėjai buvo atrinkti po kruopštaus vertinimo proceso ir pasirinkti dėl jų saugumo, patikimumo ir kompetencijos.

 

Kiek laiko mes administruojame jūsų duomenis?

Jūsų asmens duomenis saugome ribotą laikotarpį, kuriam pasibaigus Jūsų asmens duomenys bus ištrinti arba kitaip negrįžtamu būdu padaryti anoniminius.

Jei nuspręsite, kad nebenorite gauti iš mūsų el. laiškų ir (arba) norite uždaryti savo paskyrą www.totorasa.lt, galite tai padaryti bet kuriuo metu atsiųsdami el. laišką adresu info@totorasa.lt

 

Kaip mes saugome jūsų asmeninius duomenis?

Jūsų asmens duomenis saugome taikydami specifines technines ir organizacines saugumo priemones, kuriomis siekiama užkirsti kelią neteisėtam ar nesąžiningam jūsų asmens duomenų naudojimui.

Visų pirma, naudojame saugumo priemones, kurios garantuoja: Jūsų duomenų konfidencialumą, vientisumą ir prieinamumą bei juos apdorojančių sistemų ir paslaugų atsparumą; galimybė atkurti duomenis duomenų pažeidimo atveju.

 

Kokios yra jūsų teisės?

Bet kuriuo metu turite:

• teisė susipažinti: jūs turite teisę žinoti, kokius jūsų asmens duomenis tvarkome, iš kur tie duomenys gauti ir kaip tuos duomenis naudojame;

• teisė į kopiją: turite teisę gauti savo duomenų kopiją, perduotą jums arba kitai šaliai.

• teisė į ištaisymą: jūs turite teisę prašyti mūsų atnaujinti, pataisyti ar papildyti mūsų turimus duomenis apie jus;

• teisė ištrinti: turite teisę prašyti, kad ištrintume arba ištrintume jūsų duomenis;

• teisę nesutikti, kad jūsų duomenys būtų tvarkomi remiantis mūsų teisėtu interesu arba teise apriboti duomenų tvarkymą;

• teisę nesutikti su tiesiogine rinkodara ir atšaukti sutikimą tvarkyti jūsų duomenis.

Šiomis teisėmis galite pasinaudoti bet kuriuo metu, susisiekite su mumis el. paštu info@totorasa arba paskambinę mums +370 611 547 46.

Jeigu manote, kad Jūsų asmens duomenys buvo tvarkomi neteisėtai, galite pateikti skundą priežiūros institucijai, atsakingai už asmens duomenų apsaugos taisyklių laikymąsi. Lietuvoje skundas gali būti pateiktas Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (https://www.ada.lt/go.php/lit/Eng).

 

“Slapukai”

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurių pagrindinis tikslas yra pagerinti jūsų patirtį svetainėje.

 

Privatumo politikos atnaujinimai

Gali tekti atnaujinti privatumo politiką, todėl kviečiame ją reguliariai peržiūrėti. Naujausia privatumo politikos versija visada pasiekiama mūsų svetainėje.