Apie mus

Labas! Aš esu Rasa, Lietuviško prekinio ženklo "TOTORASA" įkūrėja. Mano drabužių kolekcijose susijungia klasika ir modernios, rankų darbo detalės. Viską kruopščiai ir su meile pati konstruoju, modeliuoju ir siuvu čia, Lietuvoje.

 

 

Siuvimo meistrystė

Per 25-erius metus dirbant siuvėja galiu drąsiai teigti, kad esu sukaupusi ilgametę patirtį. Esu prisilietusi prie įvairiausių drabužių modelių, tokių kaip vakarinės proginės suknelės, prabangūs ilgi paltai, kostiumėliai žymioms Lietuvos ir užsienio damoms. Visgi, visuomet svajojau pradėti kurti savo drabužius ir su pasauliu dalintis savo vizija: klasikiniais drabužiais, kurie alsuoja moderniu stiliumi, atskleidžia moteriškumą, teikia pasitikėjimo ir prisideda prie sėkmingos dienos kūrimo.

Vienetiniai drabužiai

Mano kolekcijose yra pagaminama iki 10 vienetų vieno drabužių modelio, todėl galite būti įsitikinusi - Jūs vilkite išskirtinį, vienetinį drabužį. Sukurti ne masinės gamybos drabužį užima daug laiko, priklausomai nuo modelio sudėtingumo ir audinio savybių, vieno drabužio pagaminimas gali užtrukti iki savaitės. 

Natūralūs audiniai

Visiems savo kurtiems drabužiams renkuosi tik aukštos kokybės natūralius audinius. Kokybiškas audinys ne tik turi didesnę prekinę išvaizdą, bet yra ir patogesnis, geriau dėvisi, jį norisi vilkėti kasdien. Daugelis klienčių juokauja, kad kartą "paragavus", joms sunku įsivaizduoti save vilkint nenatūralius drabužius. Dirbu su daugeliu skirtingų audinių tiekėjų Lietuvoje, kurie tiekia audinius iš Italijos, Prancūzijos, Ispanijos ir kitų Europos šalių.

Pažiūrėkite, kaip su "Audinių Paletė" specialistu Visvaldu aptariame, kokius audinius rinktis žieminiam paltui?