Prekių grąžinimo politika

Mes turime 30 dienų grąžinimo politiką, o tai reiškia, kad nuo prekės gavimo turite 30 darbo dienų pateikti prašymą grąžinti.

Kad būtų galima grąžinti prekę, ji turi būti tokios pat būklės, kokios ją gavote:

(a) originalioje pakuotėje; b) su etiketėmis; c) nesugadinta, sutepta ar kitaip pažeista; d) nedėvėta; Grąžindamas prekę, pirkėjas privalo grąžinti sąskaitą faktūrą, kurią pirkėjas gavo drabužio dėžutėje.

Grąžinama suma taikoma tik kainai, kuri buvo sumokėta už drabužį (-ius), tai reiškia, kad siuntimo išlaidos (į abi puses) negrąžinamos ir lieka kliento atsakomybė.
Gavę grąžinamą prekę, mes ją visapusiškai išnagrinėsime ir apie Jūsų teisę į pinigų grąžinimą informuosime el. paštu ne vėliau kaip per 30 dienų nuo Jūsų grąžinamos prekės gavimo ir užpildyta grąžinimo forma. 

Jei pirkėjas pirko prekę su nuolaida, grąžinama suma, sumokėta su tuo metu galiojančia nuolaida.

Prekei, kuri buvo pritaikytos pagal individualius pirkėjo reikalavimus arba užsakyta pagal individualų siuvimo užsakymą, grąžinimo netaikome.

Visada galite susisiekti su mumis dėl bet kokių grąžinimo klausimų adresu info@totorasa.lt.
Mes jums pranešime, kai tik gausime ir patikrinsime jūsų grąžinimą, ir informuosime, ar pinigų grąžinimas buvo patvirtintas, ar ne. Jei bus patvirtinta, lėšos bus automatiškai grąžintos naudojant pradinį mokėjimo metodą. Atminkite, kad gali šiek tiek užtrukti, kol jūsų bankas arba kredito kortelę išdavusi įmonė apdoros ir paskelbs lėšų grąžinimą.

Prekei, kuri buvo pritaikytos pagal individualius pirkėjo reikalavimus arba užsakyta pagal individualų siuvimo užsakymą, grąžinimo netaikome.